Oferta dla firm

"EMPIRE" oferuje kompleksową obsługę szkoleniową firm i instytucji. Szczegółowe informacje uzyskają Państwo od naszych doradców zajmujących się tylko szkoleniami korporacyjnymi. Zapraszamy do przesłania zapytania ofertowego lub prosimy o kontakt telefoniczny/mailowy ( dane kontaktowe pod zakładką KONTAKT ).
Oto ogólne informacje dotyczące naszej oferty skierowanej do Corporate segment:

1. Empire Direct English
2. Empire Proffessional
3. Empire Workshops
4. Empire Traditional
5. Empire One to One
6. Empire Translations

1. Empire Direct English
„Direct Method for English” to nowoczesne podręczniki do nauki języka angielskiego metodą bezpośrednią, opracowane przez lektorów z kilkunastoletnim doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego.

2. Empire Professional
Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę specjalistycznych szkoleń językowych dla firm oraz klientów instytucjonalnych. Są to kursy „szyte na miarę”, opracowane tylko na potrzeby konkretnej firmy z uwzględnieniem poziomu zaawansowania słuchaczy oraz potrzeb językowych związanych bezpośrednio z ich stanowiskiem pracy. W kursie tym występuje głownie słownictwo branżowe dostosowane do specyfiki konkretnej firmy i branży.

Tematy szkoleń:
- bankowość i finanse
- budownictwo
- język biznesowy
- transport
- marketing i reklama
- ubezpieczenia
- polityka i terminy Unii Europejskiej
- sport
- hotelarstwo, turystyka i usługi gastronomiczne
- handel zagraniczny
- terminologia militarna
- korespondencja handlowa
- rachunkowość i audyt
- elektronika
- medycyna
- motoryzacja
- prawo i administracja
- komputery i Internet

3. Empire Workshops
Szkolenia językowe z zakresu soft skills ( tzw. szkolenia miękkie ). Tematyka szkoleń obejmuje min.
-Empire Presentation (Prezentacje i wystąpienia publiczne).
-Empire Negotiations (Negocjacje).
-Empire Meetings (Spotkania).
-Empire Telephoning (Telefonowanie).
-Empire Reports (Pisanie raportów).

4. Empire Traditional
Kurs prowadzony metodą tradycyjną w oparciu o nowoczesne i sprawdzone podręczniki. Kurs dotyczy jęz. angielskiego i niemieckiego.

5. Empire One to One Kurs indywidualny przeznaczony dla prezesów, właścicieli firm oraz kadry menedżerskiej. Kurs ten jest w pełni dostosowywany do wymagań i potrzeb uczestników kursu. Dotyczy jęz. angielskiego i niemieckiego.

6. Empire Translations
Szkoła nasza oferuje państwu także usługi w zakresie tłumaczeń nie przysięgłych z każdej dziedziny – jęz. angielski i niemiecki ( tłumaczenia branżowe, specjalistyczne, konferencyjne).

Forma kursu
Kurs może składać się w 100% z: Empire Direct English lub Empire Proffessional lub Empire Traditional bądź także może być mieszanką różnych pakietów, aby jak najlepiej dostosować kurs do potrzeb i wymagań konkretnego klienta.
Ilość lekcji, częstotliwość spotkań oraz miejsce spotkań możemy dostosować do wymagań Waszej firmy.
Szkoła zastrzega sobie podział na grupy uwzględniając poziom zaawansowania słuchaczy.
Szkoła dzieli studentów na grupy na podstawie testu kwalifikacyjnego.

Poziomy zaawansowania słuchaczy:
° BEGINNER (początkujący)
° ELEMENTARY (elementarny)
° PRE-INTERMEDIATE (średnio-zaawansowany niższy)
° INTERMEDIATE (średnio-zaawansowany)
° UPPER-INTERMEDIATE (średnio-zaawansowany wyższy)
° ADVANCED (zaawansowany)

Koszt
Koszt kursu negocjowany jest indywidualnie z każdą firmą, ponieważ jest on uzależniony od wielu czynników tj. miejsce odbywania się lekcji ( Nasza Szkoła lub siedziba Waszej firmy ), godzina odbywania się lekcji ( rano , popołudniu , wieczorem ) , czy zajęcia będą prowadzone przez native speakers czy lektorów polskich, częstotliwość odbywania się lekcji (1x tydz. , 2x tydz. itd. ) czy nauka będzie obejmować słownictwo specjalistyczne, ilość grup, sposób płatności za kurs ( miesięcznie , kwartalnie , rocznie ), okres na jaki podpisana zostanie umowa itp. W przypadku niewielkiej ilości chętnych i braku możliwości utworzenia odpowiedniej grupy istnieje możliwości opłacenia tym osobom kursów językowych wg stawek dla osób fizycznych i umieszczenia ich w różnych grupach o odpowiednim dla nich poziomie. Zajęcia dla tych osób będą odbywały się w siedzibie szkoły przy ul.Żeromskiego 49.

Etap I - Podczas pierwszego kontaktu przedstawiamy wstępną ofertę szkoleniową, analizujemy potrzeby językowe słuchaczy.
Etap II - Przeprowadzamy test gramatyczno-leksykalny, na podstawie, którego ustalamy poziom zaawansowania językowego uczestników kursu.
Etap III - Określamy rodzaj i zakres tematyczny szkolenia. Na życzenie klienta przeprowadzamy lekcje próbne, podczas których prezentujemy metody prowadzenia przez nas zajęć.
Etap IV - Zawieramy umowę szkoleniową precyzującą wszelkie ustalenia dotyczące warunków szkolenia.
Etap V - Opracowujemy szczegółowy program kursu zgodny z profilem szkolenia. Realizacja programu jak i praca lektorów nadzorowana jest przez metodyka szkoły. Przed rozpoczęciem zajęć spotykamy się z Państwem, aby ustalić harmonogram szkolenia.

Dla zapoznania się z naszymi pakietami szkoleń proponujemy lekcje próbne, które są darmowe w przypadku rezygnacji z dalszej współpracy. Wystawiamy faktury VAT.

W celu nawiązania współpracy oraz uzyskania bardziej szczegółowych informacji prosimy o kontakt z doradcą który pomoże wybrać najlepsze rozwiązanie dla Waszej firmy:
515 082 002 lub pod numerem stacjonarnym : 048 362 32 89 w godz. 12.00-18.00.